X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

ضرورت مدیریت استرس

دوشنبه 1 شهریور‌ماه سال 1395


نوشته: میرموسوی(مشاور و موسس کلینیک)


ضرورت مدیریت استرس


تکنیک های ارام بخشی با ریلکسیشن شیوه ای است برای ایجاد آرامش عصبی-عضلانی که شامل انقباض گروهی از ماهیچه ها و سپس رها کردن آن است همیشه به مراجعانم توصیه می کنم هر از گاهی "عادت های تنیدگی" خود را چک کنند.

 شاید بپرسید یعنی چه؟ بیشتر ما عادت داریم به شیوه ای خاصی بنشینیم یا امورات روزمره را انجام دهیم که اگر به حرکات جزئی خود دقت کنیم رفتارهایی وجود دارد که در آن تنش در برخی ماهیچه ها اتفاق می افتد به عنوان مثال هنگام تماشای تلویزیون آرواره هایمان را بهم فشار می دهیم و حتی موقع سرمای هوا ؛

همین طور موقع صحبت با شخصی دست به سینه نشستن و شانه ها را بالا نگه داشتن یکی دیگرعادت های ماست  و مثال های بسیاری که خود شما هم می توانید به آن بیفزایید همه این ها بدن ما را تنیده نگه می دارد که اصلاح ان ضروری است اخیرا برخی مردم به اقتضای شغلشان به دنبال مشکلات اقتصادی و پاس نشدن چک های مشتریان بحث زیادی با آنها دارند و گاهی دعوا و مشاجره لفظی. فکر کنید آنها تنش های عضلانی را چطور تجربه می کنند؟

به همین دلیل توصیه می شود که اگر در زندگی شخصی خود با همسر یا فرزند مشاجره هایی دارید که فعلا و تا حل موضوع ،ادامه دار هست به ایجاد فرصتی برای رهاسازی تنش های عصبی-عضلانی خود اهمیت دهید. شما نمی توانید به طور مداوم با این همه تنش مسائل را مدیریت کنید بسیاری از دعواهایی که به پرخاشگری و واکنش های شدید و یکباره منجر می شود ناشی از تنش های روزهای قبل و طولانی شدن آن است.


پذیرش کلینیک: 02177249607

مشاوره تلفنی: 9092301285

مشاوره تلفنی کشوری: 9099071164

تماس همه روزه و ایام تعطیل از تلفن های ثابت

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه