حال اضطرابت چطور است؟

یکشنبه 24 آبان‌ماه سال 1394


نوشته : میرموسوی(مشاور و موسس کلینیک)


حال اضطرابت چطور است؟


اضطراب آزار دهنده است، اذیت می کند؛ به تدریج کل زندگی را مختل می کند. به کارفرما شک می کنی؛ به رفتارهای همسرت اطمینان نداری؛ سعی می کنی حوادث را پیش بینی کنی با اطرافیانت بگو مگو می کنی، همیشه خودت را آماده نگه می داری، انگار قرار است جنگی شروع شود. حاضر نیستی به خودت بگویی: " تا الان که نبردی شروع نشده پس شواهدی هم وجود ندارد که اکنون شروع شود." و کمی آرام بگیری. اگر پاسخ می دهی اینها اثری ندارد تنها معنی اش این است که اضطرابت شدت گرفته و نیاز به جدیت و پیگیری در درمان دارد.

در غیر این صورت سعی می کنی اطمینان لازم را به هر طریقی به دست آوری تا لحظه ای آرام بگیری. خلاصه اینکه آرام و قرار نداری و یک جا بند نمی شوی.

در آخر این پیام بالغانه را از اطرافیانت می شنوی که گفته می شود من دیگر وظیفه ندارم بیش از این اطمینان تو را به دست آورم. برای اضطرابت کاری کن تا به زندگی مان آسیب بیشتری نزده است.

بخش تخصصی کلینیک اضطراب که توسط نگارنده مدیریت می شود با بهره گیری از روش های روان درمانی ، روش های تکنولوژیک(نوروفیدبک) ، اصلاح الگوی سبک کار و زندگی و تغذیه تلاش می کند رفتار، رابطه و پاسخ های شما را به الگوی بهتری سوق دهد که همراه با آرامش باشد. البته اگر شما همراهی کننده خوبی باشید و متعهد به تغییر خود.

 

پذیرش کلینیک: 02177249607

صدای مشاور: 9092301285


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
پست الکترونیکی :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد

ابزار وبمستر

ابزار هدایت به بالای صفحه